Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin şanlıurfa uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Firmamız Yurtiçi kargo firmasının hizmet verdiği bölgelere teslimat yapabilmektedir. Diğer bölgeler için siparişinizi oluştururken 0 541 722 66 26 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından dedeoğlu gıda garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR